Ismét taroltak az FSC női kézilabdázói

2021.05.02 09:29

Ezen a héten két mérkőzés várt a Füzesabonyi SC női kézilabdacsapat játékosaira. Szerdán Ózdra utaztak, hogy bepótolják elmaradt mérkőzésüket, szombaton pedig ismét idegenben léptek pályára Hevesen.

Ózd, 2021.04.28. 16:30    Lóci DSE – Füzesabonyi SC 31:43 (14:21)

Tamás Tamás edző értékelése:
Nehezen indult a mérkőzés, erre is számítottam, hiszen szokatlan időben kellett helyt állnunk. Mind emellé másfél éve nem sikerült győzelmet aratni az ózdi csapat ellen. Az első félidő 20. percéig fej-fej mellett haladtunk, de a gyors góloknak köszönhetően sikerült növelni szépen az előnyünket, amivel be is biztosítottuk a 2 pontot. Örülünk a 2 pontnak, de sajnos Szarvas Nóra bokasérülést szenvedett és nem tudni, hogy pályára lép-e még ebben a szezonban.

Kezdő: Kállai G., Szarvas N. (5), Molnár N. (5), Lányi G. (12), Kriston N. (5), Halmai M. (9) Végh L. (K) Csere: Bráth R., Máté M. (1), Szentkeressy-Kovács R. (5), Valent Sz. (1), Czakó G.

Heves, 2021.05.01. 10:30      Juventus-Panoráma Hevesi SE – Füzesabonyi SC 23:34 (12:15)

Szombaton a második mérkőzésünket játszottuk, ráadásul a sérülések és a ballagás miatt nagyon hiányos kerettel tudtunk elutazni Hevesre. Egy nagyon fiatal csapat ellen léptünk pályára, akik nagyon jó mentalitással kézilabdáztak, így nem is volt egyszerű dolgunk. Az első félidő utolsó 4 percében sikerült némi előnyt kovácsolnunk. A második félidőben sikerült tempót váltanunk és ez volt a kulcsa a győzelemnek. Gratulálok a lányoknak!

Kezdő: Szentkeressy-Kovács R. (6), Lányi G. (8), Molnár N. (7), Kriston N. (5), Kállai G. (4), Halmai M. (2), Végh L. (K) Csere: Czakó G. (1), Valent Sz., Nagy N. (1), Balla K. (1)