Hatalmas csata a dobogós helyért

2021.04.26 08:38

Két rivális férfi kézilabdacsapat találkozott vasárnap délután a sportcsarnokban.

Az FSC a Tiszavasvárit fogadta egy nagyon fontos mérkőzésen. A meccs tétje nagy volt, ha a hazaiak győznek, bebiztosíthatják dobogós helyüket az NBII Észak-keleti csoportjában. A félidő elején a vendégek találtak magukra először a 10. percben már 1-6-os állást mutatott az eredményjelző. További tíz percre volt szükségük a hazaiaknak, hogy kiharcolják az egált (7-7).  A félidő hajrájában a Bánik legénység bámulatos teljesítménnyel lépte le a vasvárit, így 15-10-es hazai vezetéssel vonultak az öltözőbe a csapatok. A második játékrész első gólját is az FSC lőtte tovább növelve a két csapat közötti különbséget. Ezután pillanatnyi rövidzárlat lépett fel a hazaiaknál, ami tovább fokozta az izgalmakat. A 12. percben már csak 2 gólra olvadt az abonyi előny. Hála istennek, hamar magukra találtak a hazaiak és a 15. percben már 6 gólra növelték az előnyüket.  A végjátékra mindkét csapat beleadott apait-anyait, az FSC megérdemelt 31-24-es győzelmével ért véget ez a fontos találkozó.

Forrás: fuzeshirek.hu