Heves megye II. osztály

1. forduló
Füzesabonyi SC II. HRT Spedition Egri AK IV. 14:04
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-03-28 10:00:00   
Kömlő SC II. Vámosgyörk SE  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-02 14:00:00  
Pétervására SE I. Pétervására SE II. 17:01
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-03-26 17:30:00   
2. forduló
HRT Spedition Egri AK IV. Kömlő SC II. 12:6
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-04-07 18:00:00  
Pétervására SE II. Füzesabonyi SC II.  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-09 17:30:00  
Vámosgyörk SE Vámosgyörk SE  
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-04-06 17:30:00  
A Vámosgyörk SE kérésére, közös megyegyezéssel időpont-módosítás és pályaválasztói jog csere.
3. forduló
Kömlő SC II. Füzesabonyi SC II.  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-04-18 14:00:00  
Pétervására SE I. HRT Spedition Egri AK IV.  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-16 17:30:00  
Vámosgyörk SE Pétervására SE II. 2:16
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-04-18 10:00:00  
4. forduló
Füzesabonyi SC II. Pétervására SE I.  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-25 10:00:00  
HRT Spedition Egri AK IV. Vámosgyörk SE  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-04-21 18:00:00  
Pétervására SE II. Kömlő SC II.  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-23 17:30:00  
5. forduló
Füzesabonyi SC II. Vámosgyörk SE  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-08 10:00:00  
Kömlő SC II. Pétervására SE I.  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-09 14:00:00  
Pétervására SE II. HRT Spedition Egri AK IV.  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-07 17:30:00  
6. forduló
HRT Spedition Egri AK IV. Füzesabonyi SC II.  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-05-12 18:00:00  
Pétervására SE II. Pétervására SE I.  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-14 17:30:00  
Vámosgyörk SE Kömlő SC II.  
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-05-16 10:00:00  
7. forduló
Füzesabonyi SC II. Pétervására SE II.  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-30 10:00:00  
Kömlő SC II. HRT Spedition Egri AK IV.  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-30 14:00:00  
Vámosgyörk SE Pétervására SE I.  
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-05-28 17:30:00  
A Vámosgyörk SE kérésére, közös megyegyezéssel pályaválasztói jog csere.  
8. forduló
Füzesabonyi SC II. Kömlő SC II.  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-06 10:00:00  
HRT Spedition Egri AK IV. Pétervására SE I.  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-06-02 18:00:00  
Pétervására SE II. Vámosgyörk SE  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-04 17:30:00  
9. forduló
Kömlő SC II. Pétervására SE II.  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-06-13 14:00:00  
Pétervására SE I. Füzesabonyi SC II.  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-11 17:30:00  
Vámosgyörk SE HRT Spedition Egri AK IV.  
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-06-13 10:00:00  
10. forduló
HRT Spedition Egri AK IV. Pétervására SE II.  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-06-16 18:00:00  
Pétervására SE I. Kömlő SC II.  
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-18 17:30:00  
Vámosgyörk SE Füzesabonyi SC II.  
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-06-20 10:00:00  

 

Elérhetőség

Füzesabonyi Sport Club Füzesabony
Rákóczi út 48.
3390
fuzesabonyisc@gmail.com