Heves megye I. osztály

1. forduló
Dédestapolcsány SE Besenyőtelek SC  
Dédestapolcsány, Iskola u. 33. (Művelődési Ház), 2021-05-02 14:00:00  
A Besenyőtelek SC kérésére, közös megegyezéssel halasztva.  
Füzesabonyi SC I. HRT Spedition Egri AK III. 11:07
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-03-28 10:00:00   
Pegazus Andornaktálya SE II. Hatvani Lokomotív-Szabó József SE 6:12
Andornaktálya, II. Rákóczi F. út 73. (Iskola tornaterme), 2021-03-28 10:00:00   
2. forduló
Besenyőtelek SC Füzesabonyi SC I.  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-04-11 10:00:00  
Hatvani Lokomotív-Szabó József SE Dédestapolcsány SE 2:16
Hatvan, Szepes Béla u. 2., 2021-04-11 10:00:00  
HRT Spedition Egri AK III. Pegazus Andornaktálya SE II. 16:2
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-04-06 18:00:00  
3. forduló
Dédestapolcsány SE HRT Spedition Egri AK III. 11:7
Dédestapolcsány, Iskola u. 33. (Művelődési Ház), 2021-04-18 14:00:00  
Hatvani Lokomotív-Szabó József SE Besenyőtelek SC  
Hatvan, Szepes Béla u. 2., 2021-04-18 10:00:00  
Pegazus Andornaktálya SE II. Füzesabonyi SC I.  
Andornaktálya, II. Rákóczi F. út 73. (Iskola tornaterme), 2021-04-18 10:00:00  
4. forduló
Besenyőtelek SC Pegazus Andornaktálya SE II.  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-04-25 14:00:00  
Füzesabonyi SC I. Dédestapolcsány SE  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-25 10:00:00  
HRT Spedition Egri AK III. Hatvani Lokomotív-Szabó József SE  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-04-20 18:00:00  
5. forduló
Füzesabonyi SC I. Hatvani Lokomotív-Szabó József SE  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-08 10:00:00  
HRT Spedition Egri AK III. Besenyőtelek SC  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-05-04 18:00:00  
Pegazus Andornaktálya SE II. Dédestapolcsány SE  
Andornaktálya, II. Rákóczi F. út 73. (Iskola tornaterme), 2021-05-09 10:00:00  
6. forduló
Besenyőtelek SC Dédestapolcsány SE  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-16 10:00:00  
Hatvani Lokomotív-Szabó József SE Pegazus Andornaktálya SE II.  
Hatvan, Szepes Béla u. 2., 2021-05-16 10:00:00  
HRT Spedition Egri AK III. Füzesabonyi SC I.  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-05-11 18:00:00  
7. forduló
Dédestapolcsány SE Hatvani Lokomotív-Szabó József SE  
Dédestapolcsány, Iskola u. 33. (Művelődési Ház), 2021-05-30 14:00:00  
Füzesabonyi SC I. Besenyőtelek SC  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-30 10:00:00  
Pegazus Andornaktálya SE II. HRT Spedition Egri AK III.  
Andornaktálya, II. Rákóczi F. út 73. (Iskola tornaterme), 2021-05-30 10:00:00  
8. forduló
Besenyőtelek SC Hatvani Lokomotív-Szabó József SE  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-06-06 10:00:00  
Füzesabonyi SC I. Pegazus Andornaktálya SE II.  
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-06 10:00:00  
HRT Spedition Egri AK III. Dédestapolcsány SE  
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-06-01 18:00:00  
9. forduló
Dédestapolcsány SE Füzesabonyi SC I.  
Dédestapolcsány, Iskola u. 33. (Művelődési Ház), 2021-06-13 14:00:00  
Hatvani Lokomotív-Szabó József SE HRT Spedition Egri AK III.  
Hatvan, Szepes Béla u. 2., 2021-06-13 10:00:00  
Pegazus Andornaktálya SE II. Besenyőtelek SC  
Andornaktálya, II. Rákóczi F. út 73. (Iskola tornaterme), 2021-06-13 10:00:00  
10. forduló
Besenyőtelek SC HRT Spedition Egri AK III.  
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-06-20 10:00:00  
Dédestapolcsány SE Pegazus Andornaktálya SE II.  
Dédestapolcsány, Iskola u. 33. (Művelődési Ház), 2021-06-20 14:00:00  
Hatvani Lokomotív-Szabó József SE Füzesabonyi SC I.  
Hatvan, Szepes Béla u. 2., 2021-06-20 10:00:00  

 

Elérhetőség

Füzesabonyi Sport Club Füzesabony
Rákóczi út 48.
3390
fuzesabonyisc@gmail.com